Vanbreda neemt gedeelte verzekeringsportefeuille van Driesassur in Antwerpen over

Vanbreda Risk & Benefits neemt een aanzienlijk deel van de verzekeringsportefeuille van Driesassur in Antwerpen over. “Met de overname van dit deel van hun verzekeringsportefeuille versterken we onze positie als grootste verzekeringsmakelaar in België”, zegt Pedro Matthynssens, CEO bij Vanbreda.

Beeld voor website

Driesassur is een toonaangevende verzekeringsmakelaar in de diamant- en juwelenhandel en biedt daarnaast de klassiekere verzekeringen voor particulieren, kmo’s en grote bedrijven aan. 

Pedro Matthynssens, CEO van Vanbreda:“Met de overname van deze mooie cliëntenportefeuille vergroten we opnieuw ons marktaandeel en versterken we onze positie als grootste verzekeringsmakelaar in België. Deze overname kadert binnen onze strategie om duurzaam te groeien, zowel organisch als via gerichte overnames. We blijven op koers om onze groeidoelstelling van 200 miljoen euro tegen 2030 te realiseren. Driesassur is wereldwijd actief vanuit negen kantoren en maakt deel uit van de Franse makelaarsgroep Diot-Siaci; een jarenlange partner van Vanbreda binnen ons internationale netwerk Lockton Global.”

Pascal Joosten, Director Risk & Broker Services bij Vanbreda: “Het Antwerpse kantoor van Driesassur geeft particulieren, kmo’s en grote bedrijven advies bij onder meer hun brand-, aansprakelijkheid- en autoverzekeringen. Voor dit cliënteel, zo’n 1.800 klanten, zullen wij het dagelijkse beheer van hun verzekeringen als makelaar overnemen. Door onze doorgedreven expertise van zowel deze doelgroep als het type verzekeringen zullen we hen optimaal kunnen begeleiden. Net zoals Driesassur, hechten we veel waarde aan sterke, persoonlijke relaties. We stellen daarom alles in het werk voor een vlotte transitie en voor een hoge klanttevredenheid op korte én lange termijn.”

Alain Spruyt, Managing Director bij Driesassur: “We zijn vandaag al een gevestigde waarde in binnen- en buitenland voor het verzekeren van kunst en de diamant- en juwelenhandel. We hebben de ambitie om de komende jaren verder te groeien in deze niches. Om die reden zijn we erg tevreden dat we in Vanbreda een geschikte partner hebben gevonden voor onze klassieke verzekeringsportefeuille. We hebben er alle vertrouwen in dat zij de belangen van deze gemeenschappelijke cliënten zullen behartigen.”

Isabelle 150x150
Isabelle Hoes
Advisor External Communication

Gere­la­teer­de berichten

I Stock 504927602

Nieu­we ver­ze­ke­rings- en effec­ten­taks van­af 2026: wat ver­an­dert er concreet?

Bedrijfsnieuws
12.03.2026

Het begrotingsakkoord van de regering voert in 2026 enkele belangrijke wijzigingen door in de fiscale behandeling van verzekeringsproducten. Door de stijging van de verzekeringstaks worden de premies voor niet‑levensverzekeringen hoger. Voor tak‑23 beleggingsverzekeringen stijgt de heffing op het hele fonds, wat je rendement kan beïnvloeden. We informeren graag transparant over de impact op de verzekeringspremies en kosten voor jouw onderneming en medewerkers.

Lees meer
Lees meer over Nieuwe verzekerings- en effectentaks vanaf 2026: wat verandert er concreet?
1000029636

Van­b­re­da Inter­na­ti­o­nal Desk: naad­lo­ze dienst­ver­le­ning voor inter­na­ti­o­na­le bedrij­ven met doch­ter­on­der­ne­min­gen in de Bene­lux betreedt nieuw tijdperk

Bedrijfsnieuws
20.11.2024

Bij Vanbreda Risk & Benefits zetten we ons beste beentje voor om onze partners van Lockton Global en onze cliënten bij te staan met een ongeëvenaarde dienstverlening en expertise. Om onze dienstverlening aan cliënten in de Benelux die ons benaderen te stroomlijnen en te optimaliseren, hebben we de Vanbreda International Desk (VID) opgericht.

Lees meer
Lees meer over Vanbreda International Desk: naadloze dienstverlening voor internationale bedrijven met dochterondernemingen in de Benelux betreedt nieuw tijdperk
Smartmockups lwyqsj8l

Dit pro­gram­ma is voor ons een game­chan­ger geweest

Bedrijfsnieuws
03.06.2024

Verzekeringsspecialist Vanbreda Risk & Benefits heeft het Best Managed Companies-traject zeven jaar op rij met succes doorlopen. Onze CEO Pedro Matthynssens gaf meer uitleg over het parcours van deze mooie bekroning in De Tijd.

Lees meer
Lees meer over Dit programma is voor ons een gamechanger geweest
20240530 DSI BMC 2024 PHOTO WALL LQ ILLIAS TEIRLINCK 077

Van­b­re­da Risk & Bene­fits sleept Deloitte’s life­ti­me achie­ve­ment award in de wacht

Pers
28.05.2024

Voor het zevende jaar op rij mag Vanbreda Risk & Benefits zich een Best Managed Company noemen. Dit levert de organisatie een Platinum label op; de lifetime achievement award toegekend door Deloitte Private, KU Leuven en Econopolis. CEO Pedro Matthynssens: “We zijn bijzonder blij met deze onderscheiding. Dankzij het intensieve traject van de voorbije jaren hebben we veel vertrouwen om te blijven innoveren en duurzaam te groeien.”

Lees meer
Lees meer over Vanbreda Risk & Benefits sleept Deloitte’s lifetime achievement award in de wacht