Samenwerking tussen Dekerf en Vanbreda: een ideaal scenario voor de bouwsector

De overname van de verzekeringspoot van Dekerf & Partners door Vanbreda Risk & Benefits belooft een nieuwe dimensie in dienstverlening voor de bouwsector. In het magazine Algemene Aanneming & Ruwbouw van de Federatie van Algemene Bouwaannemers (Faba) blikken Pascal Joosten Director Risk & Broker Services bij Vanbreda en Dirk Dekerf zaakvoerder Dekerf & Partners vooruit op de toekomst.

Mockup artikel dekerf
Voor ons is de persoonlijke relatie met onze klanten prioritair. Dankzij de samenwerking met Vanbreda zullen wij niet alleen blijven inzetten op onze persoonlijke aanpak, maar ook onze diensten verder optimaliseren.

Door de sterke marktkennis en de samenwerking met Vanbreda kan de expertise gebundeld worden om bouwaannemers maximaal te ontzorgen. Dirk Dekerf legt uit: "We kunnen nu betere voorwaarden en premies onderhandelen, en beschikken over meer specialisten die ons bijstaan op diverse domeinen zoals cyberrisk en op vlak van opvolging wetgeving."

"Dekerf & Partners heeft een uniek concept rond building & bouw en een eigen herstelnetwerk in schadebeheer. De locatie vormt een perfecte aanvulling van ons regionaal netwerk van kantoren en een ideale uitvalsbasis om in Vlaams-Brabant verder te groeien onder leiding van Dirk Dekerf", vertelt Pascal Joosten, Director Risk & Broker Services bij Vanbreda.

Lees het volledige artikel in Algemene Aanneming & Ruwbouw hier:

Gere­la­teer­de berichten

IMG1

Finan­ci­eel wel­zijn is ook een beloningsvraagstuk

Publicatie
03.09.2026

Hoe versterk je als werkgever het financiële welzijn van medewerkers? En hoe zorg je ervoor dat investeringen in loon, pensioenen en verzekeringen ook echt worden gewaardeerd? In een gesprek met #ZigZagHR delen Saskia Defreyne, General Manager, en Evelyne Lauwers, Director Employee Benefits bij Vanbreda Risk & Benefits, samen met Xavier Baeten van Vlerick Business School hun inzichten over financiële educatie, employee benefits en de rol van pensioenplannen in het versterken van engagement en retentie.

Lees meer
Lees meer over Financieel welzijn is ook een beloningsvraagstuk
Pers de tijd

Make­laar Van­b­re­da mikt op omzet van 250 mil­joen na Neder­land­se sprong voorwaarts

Publicatie
13.05.2026

Na de overname van een Rotterdamse sectorgenoot ligt de Belgische verzekeringsmakelaar Vanbreda Risk & Benefits op koers om over vier jaar een kwart miljard omzet te draaien. Onze CEO Pedro Matthynssens verduidelijkt de overnamestrategie in De Tijd maar ziet ook kapers op de kust.

Lees meer
Lees meer over Makelaar Vanbreda mikt op omzet van 250 miljoen na Nederlandse sprong voorwaarts
Pers vanbreda pedro 2

Van­b­re­da Risk & Bene­fits staat nu ook in Neder­land op de kaart

Publicatie
13.05.2026

Vanbreda Risk & Benefits blijft de overnames aan elkaar rijgen. De grootste verzekeringsmakelaar van ons land deed niet alleen vijf kleine acquisities in België, maar ook een grote in Nederland. In Trends geeft onze CEO Pedro Matthynssens meer tekst en uitleg bij de groei en verwachtingen van ons bedrijf.

Lees meer
Lees meer over Vanbreda Risk & Benefits staat nu ook in Nederland op de kaart
De tijd marine olietankers

Ver­ze­ke­rings­pre­mies voor olie­tan­kers in Per­zi­sche Golf fors de hoog­te in

Marine
09.03.2026

Tankerrederijen en andere scheepvaartgroepen die het erop willen wagen om hun vloot door de Straat van Hormuz te laten varen, zullen veel geld op tafel moeten leggen om nog een verzekering te krijgen. De bijkomende 'oorlogspremies' die gespecialiseerde verzekeraars vragen, gaan nu al maal tien, stellen experts vast. Collega en expert Thomas Dujardin gaf hierover meer tekst en uitleg in De Tijd.

Lees meer
Lees meer over Verzekeringspremies voor olietankers in Perzische Golf fors de hoogte in