De persoonlijke aanpak van Vanbreda Risk & Benefits

Als grootste verzekeringsmakelaar in België toegankelijk zijn en oplossingen op maat aanbieden voor elk type cliënt? Collega's Jonas Mannaerts en Steven Dierckx lichten in Sterck magazine onder meer toe hoe de servicegerichte aanpak ervoor zorgt dat de noden van zowel zelfstandigen, kmo's en multinationals geserviced worden.

Vanbreda 4588
"De kwaliteit en betrokkenheid van al onze medewerkers is ongetwijfeld onze belangrijkste troef", vertelt Steven Dierckx, general manager bij Vanbreda Risk & Benefits.

Een grondige kennis van de activiteiten en risico's van de cliënten en een doorgedreven technische knowhow en dienstverlening zijn de hoekstenen van het succes van Vanbreda Risk & Benefits. In onze servicegerichte aanpak luisteren wij naar de noden van de klant. Dit kan gaan van een persoonlijke aanpak in het kmo-segment tot productspecialisten die de verschillende verzekeringstakken afzonderlijk belichten bij multinationals.

Jonas Mannaerts, broker voor bedrijven tot 50 werknemers: "Dat wordt weerspiegeld in een cliëntenretentie van meer dan 98% en daar zijn we toch best trots op."

Lees het artikel in Sterck Magazine hieronder:

Gere­la­teer­de berichten

Mockup artikel de tijd

Van beu­gel tot len­zen: steeds meer werk­ge­vers ver­ze­ke­ren u tegen zorgkosten

Pers
18.09.2023

Steeds meer bedrijven geven hun medewerkers een ambulante zorgverzekering. Een mooie extra, want die verzekering dekt niet alleen het steeds grotere deel van onze medische kosten dat niet meer onder de hospitalisatieverzekering valt maar vaak ook dure tandingrepen. Collega Evelyne Lauwers licht dit verder toe in De Tijd.

Lees meer
Lees meer over Van beugel tot lenzen: steeds meer werkgevers verzekeren u tegen zorgkosten
Pexels karolina grabowska 7876672

Tak 47 en tak 26: je geld­re­ser­ves laten renderen

Pers
14.06.2023

Wat zijn vandaag nog interessante en fiscaal voordelige alternatieven voor beschikbare gelden in de vennootschap buiten de contracten voor aanvullende pensioenopbouw als IPT en VAPZ? Collega Koen Ausloos, gedelegeerd bestuurder van Vanbreda Ausloos, licht in VOKA Magazine onder meer toe wat deze alternatieven zijn en wat ze exact inhouden.

Lees meer
Lees meer over Tak 47 en tak 26: je geldreserves laten renderen
20230511 BMC PORTRETTEN SOCIAL POST ILLIAS TEIRLINCK 054

Van­b­re­da Risk & Bene­fits behaalt label Best Mana­ged Com­pa­ny’ voor zes­de jaar op rij

Pers
12.05.2023

Vanbreda Risk & Benefits is door Deloitte opnieuw uitgeroepen tot een Best Managed Company. Dit voor het zesde opeenvolgende jaar. “De hernieuwing van het Gold label is voor ons een fantastisch moment. De inspanningen die we het voorbije jaar leverden om duurzaam te groeien en ons sociaal engagement te versterken worden geprezen. Daarnaast ontvingen we waardevolle inzichten om het op bepaalde vlakken nog beter te doen. Dat houdt ons als bedrijf scherp en vormt mee onze ambities voor de komende jaren”, zegt CEO Pedro Matthynssens.

Lees meer
Lees meer over Vanbreda Risk & Benefits behaalt label ‘Best Managed Company’ voor zesde jaar op rij