Focus op cloud, met liefde voor eigen apps: de Director ICT van Vanbreda Risk & Benefits aan het woord

Vanbreda Risk & Benefits wil het verschil maken in de markt met een zelf ontwikkeld applicatielandschap op maat. Het onderhoud daarvan is slechts één van de taken van Sarah Dillen, Director ICT. In een interview met ITdaily voor de rubriek "CIO aan het woord", legt Sarah uit hoe onze IT-organisatie innovatie, veiligheid en efficiëntie combineert. Het volledige artikel kan je ook terugvinden op de website van ITdaily.

Sarah dillen1
De hoofdprioriteit is en blijft altijd het bewaken van de continuïteit en de veiligheid van de dienstverlening. Daarnaast ondersteunen we actief de commerciële groei en willen we snel kunnen inspelen op een veranderende markt.

“Vanbreda investeert fors in IT, maar dat wil natuurlijk niet zeggen dat het budget eindeloos is. We moeten steeds zoeken naar een goede balans tussen continuïteit, veiligheid, efficiëntie en innovatie, om de stijging van de IT-kosten onder controle te houden. Wat we doen, moet bijdragen aan het commercieel succes. Ik ben tevreden met de mensen en de middelen die ik daarvoor ter beschikking heb”, zegt Sarah Dillen.

“We bouwen en onderhouden een heel groot maatwerk-applicatielandschap. Onder meer daarmee maken we commercieel het verschil in onze sector. We bouwen portalen voor bedrijfsklanten, verzekerden en hun medewerkers, apps voor personeel en tools voor de HR-afdeling van onze klanten. Klanten kunnen bijvoorbeeld in realtime hun claims opvolgen. Het applandschap is heel uitgebreid, veel uitgebreider misschien dan je wellicht van een verzekeringsmakelaar zou verwachten.”

Lees het volledige artikel van ITdaily hier:

Bron: ITdaily

Gere­la­teer­de berichten

De tijd marine olietankers

Ver­ze­ke­rings­pre­mies voor olie­tan­kers in Per­zi­sche Golf fors de hoog­te in

Marine
09.03.2026

Tankerrederijen en andere scheepvaartgroepen die het erop willen wagen om hun vloot door de Straat van Hormuz te laten varen, zullen veel geld op tafel moeten leggen om nog een verzekering te krijgen. De bijkomende 'oorlogspremies' die gespecialiseerde verzekeraars vragen, gaan nu al maal tien, stellen experts vast. Collega en expert Thomas Dujardin gaf hierover meer tekst en uitleg in De Tijd.

Lees meer
Lees meer over Verzekeringspremies voor olietankers in Perzische Golf fors de hoogte in
Mockup centenindex franky

Wat ver­an­dert in 2026 voor uw aan­vul­lend pensioen?

Publicatie
29.01.2026

De Belgische overheid zal vanaf 2026 de collectieve pensioenspaarpotten meer afromen. Daarnaast heeft het gemorrel aan de automatische loonindexering mogelijk onbedoelde gevolgen voor de opbouw van een aanvullend pensioen. In Trends geeft General Manager Pension Consultancy Franky Stevens meer tekst en uitleg.

Lees meer
Lees meer over Wat verandert in 2026 voor uw aanvullend pensioen?
It daily

Dalen­de pre­mies maar stren­ge­re voor­waar­den: markt cyber­ver­ze­ke­rin­gen wordt volwassen

Cyber en Fraude
28.01.2026

De Belgische markt van de cyberverzekeringen wordt meer volwassen. Striktere voorwaarden werpen hun vruchten af: ondanks de stijging van cybercriminaliteit dalen premies en blijft de schade bij slachtoffers meer en meer beperkt. ITdaily publiceerde ons persbericht over de nieuwe marktevolutie in cyberverzekeringen.

Lees meer
Lees meer over Dalende premies maar strengere voorwaarden: markt cyberverzekeringen wordt volwassen
Havenbarometer standaard

Risi­co voor haven­ar­bei­ders groeit snel­ler op de weg dan op de kade

Haven
27.01.2026

Het aantal arbeidsongevallen in de haven blijft stabiel op de werkplek zelf, maar neemt fors toe op de weg ernaartoe. De oorzaak: de opmars van de elektrische fiets en de speedpedelec. Collega en expert Geert De Krem verduidelijkt de cijfers uit onze havenbarometer 2025 in De Standaard.

Lees meer
Lees meer over Risico voor havenarbeiders groeit sneller op de weg dan op de kade